Halumasina teenus

Halumasina teenust pakume masinaga PILKEMASTER EVO30HC

 
Halumasinateenust pakume peamiselt Kesk- ja Lõuna Eestis. Halumasina teenuse puhul on meile oluline, et klient oleks meie töö tulemusega rahul ja saaks täpselt sellised halud nagu ta soovib.
 
Halumasinateenust pakume võimsa ja ainulaadse Pilkemaster Evo36HC-ga. Masinale on kinnitatud kraana, mis hõlbustab märkimisväärselt küttepuude lõhkumist ja teeb selle töö operaatorile füüsiliselt palju kergemaks kui teised halumasinad. Tänu kraanale suudab halumasin tõsta ette ka pikemaid küttepuid kui 3m. Näiteks metsas lõigatud 5-6m giljotiini puid. Sellise töö jaoks on aga üldjuhul vaja lisa abilist, et töö kiiremini ja kergemini tehtud saaks. Pikemate kui 3m puude lõhkumist teeme tunnihinnaga.
 
Halumasin suudab läbi saagida kuni 37cm jämedusega puu ning lõhub selle paku ilma suurema vaevata kas 2ks, 4ks või 6ks haluks. Masinale on erisoovil külge pandud jämedam silinder, mis surub 8 tonni asemel ligikaudu 10 tonnise jõuga. See kiirendab märkimisväärselt tööd jämedate puudega kuna pakud ei jää kiilu sisse kinni nagu seda juhtub nõrgema jõudlusega masinatel.
 
Ruumi lõhkumise hind kuni 43cm pikkuste halgude puhul 9€/ruum.
Pikema pikkusega halud 8€/ruum.
 
Kui hunnikus on üle 37cm jämedusega puud, mis ei mahu masinast läbi ja tuleb hakata pakkudeks saagima ning käsitsi lõhkumiskolusse tõstma, lisandub 2€ kogusummale.
 
Eritööd on 35€/h. Eritöö alla liigitub puuhunnik, milles on enamus hästi peenikesed puud või väga jämedad puud, mis masinast läbi ei mahu ja mida tuleb eraldi hakata mootorsaega pakkudeks saagima enne lõhkumist, sest selline hunnik võtab rohkem aega.
 
Objektile sõidul lisandub 0.20€/km.
 
Küsi pakkumist ka lõhutud küttepuudele.

Täpsema hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Halumasinateenus