Halumasina teenus

Halumasina teenust pakume masinaga PILKEMASTER EVO30HC

 

Halumasinateenust pakume peamiselt Kesk- ja Lõuna Eestis. Halumasina teenuse puhul on meile oluline, et klient oleks meie töö tulemusega rahul ja saaks täpselt sellised halud nagu ta soovib.

Halumasinateenust pakume võimsa ja ainulaadse Pilkemaster Evo36HC-ga. Masinale on kinnitatud kraana, mis hõlbustab märkimisväärselt küttepuude lõhkumist ja teeb selle töö operaatorile füüsiliselt palju kergemaks kui teised halumasinad. Tänu kraanale suudab halumasin tõsta ette ka pikemaid küttepuid kui 3m. Näiteks metsas lõigatud 5-6m giljotiini puid. Sellise töö jaoks on aga üldjuhul vaja lisa abilist, et töö kiiremini ja kergemini tehtud saaks. Üksinda tehes läheb rohkem aega.

Halumasin suudab läbi saagida kuni 37cm jämedusega puu ning lõhub selle paku ilma suurema vaevata kas 2ks, 4ks või 6ks haluks. Masinale on erisoovil külge pandud jämedam silinder, mis surub 8 tonni asemel ligikaudu 10 tonnise jõuga. See kiirendab märkimisväärselt tööd jämedamate puudega kuna pakud ei jää kiilu sisse kinni nagu seda juhtub nõrgema jõudlusega masinatel.

Kui hunnikus on üle 37cm jämedusega puud, mis ei mahu masinast läbi, siis tuleb need pakkudeks saagida ja käsitsi lõhkumiskolusse tõsta. Vahel päästab ka esimese laiema otsa maha lõikamine ning ülejäänud puu läheb juba läbi masina. Lõhkumisaega võivad pikendada ka väga peenikesed või kõverad puud.

Objektile sõit algab Jõgevalt.

Täpsema hinnapakkumise saamiseks võta meiega ühendust.

Halumasinateenus