Meist

 

Arbotur OÜ on 2 töötajaga väike pereettevõte. Esimesi puu langetamisi hakkasime teostama juba alates 2011.aastast. Selle aja jooksul oleme turvaliselt maha saanud kõik meile usaldatud ohtlikud puud.

Ette on tulnud loomulikult väiksemaid apsakaid, kuid me tagame alati turvalisuse oma tööpiirkonnas ning vastutame asjade eest, kui midagi väikest vahel katki on läinud. Alati anname endast parima, et puu turvaliselt langetada ja keegi või miski viga ei saaks. 

Esimesed halumasina tööd sai tehtud huvi pärast kas on huvi sellise teenuse vastu aastal 2013. Kliendid võtsid selle teenuse väga hästi omaks ja nõudlus oli suur. Tööd oli pigem kevadhooajal kui inimesed tahtsid kiiresti puud lõhutud saada, et panna kuivama ja talveks juba neid kütta.

Aja jooksul on juurde tekkinud kliente ja tööd on ka juba väljaspoolt lõhkumishooaega. Meie eesmärgiks on kliendil saada kõik puud lõhutud, ükskõik kui kerge või raske see hunnik on või kui jämedad puud seal sees on. Õigete töövõtete ja masinatega anname endast alati parima.

Neid kahte tööd sai tehtud põhitöö kõrvalt kuni 2018 aprillini kuniks otsustasime, et loobume palgatööst ning asume asja tõsisemalt tegema. 

Alates sellest ajast on meil läinud väga hästi. Lisandunud on palju uusi kliente. Alati on põnev sattuda uude kohta tööd tegema ja kohata uusi inimesi. Parim on asja juures see, et saame pakkuda teenust mida on inimesel tõesti vaja ja näha kui inimene on rõõmus, et saime tema murele parima lahenduse pakkuda. 
Lisandunud on mitu uut masinat, mis meie teenuse kiiremaks ja tõhusamaks teevad ning seeläbi saame pakkuda ka kliendile odavamat hinda. 

Meie eesmärgid ei piirdu veel kaugeltki ainult nende teenustega. Tulevikus tahame veel pakkuda metsa väljavedu, mobiilse saekaatri teenust, veel parema tehnikaga professionaalset niitmisteenust, ohtlike puu langetamiseks soetada tehnikat, mis muudaks inimfaktori osakaalu väiksemaks ja teeks töö kergemaks ning soetada uue halumasina, mis võimaldaks saagida jämedamat puitu ning lõhkuda puid suurema jõuga kui praegune masin seda võimaldab. 

Mõlemad töölised on koolituse saanud ”Luua Metsanduskoolist” ning valdavad õigeid ja turvalisi töövõtteid, mida meie töös vaja läheb. 

Meeskond

 

Täname, et meil on sellised võrratud koostööpartnerid